Mercedes-Benz Marco Polo, Marco Polo Activity

NOVINKY A VÝLETY S OBYTNÝMI AUTOMOBILY
MERCEDES-BENZ MARCO POLO

Krásy Alp s Marcedesem Marco Polo Activity. Výlety, cylistické cesty.

Image

Naší volbou pro šestidenní dobrodružství byl Mercedes-Benz Marco Polo Activity 250 d 4MATIC, který nás nezklamal. Jeho komfort a výbava nám poskytly luxusní zázemí pro naše výlety.

Objevovaly jsme krásy rakouských Alp. Prožily jsme skvělý čas u jezera Millstatt am See a v okolí Villachu.

Cestování s Marco Polo Activity
Pro ty, kdo plánují podobné dobrodružství, máme skvělou zprávu. S naším vozem Mercedes-Benz Marco Polo Activity 250 d 4MATIC si můžete dovolit pohodlí a luxus i na vašich cestách.
Naše vozy Marco Polo mohou mít nosiče na kola
Pokud patříte mezi cyklistické nadšence, nabízíme i možnost zapůjčení až 4 nosičů na kola. Je na vás, zda se vydáte cyklistickou stezkou Alpe-Adria až do italského Grada, projedete se po Drávské cyklostezce nebo si užijete klidné projížďky okolím. S Mercedesem-Benz Marco Polo Activity je vaše dobrodružství neomezené.
Využijte Marco Polo Activity i na stěhování
Marco Polo Activity není jen vozem pro výlety a dovolené, je to multifunkční společník pro každou situaci. Potřebujete něco odvézt nebo přestěhovat? Marco Polo Activity má dostatek prostoru a síly pro tyto úkoly. A pokud se vám nebude chtít jet na jeden zátah, využijte ho jako pohodlné místo k přespání. Také můžete spojit praktické s příjemným a vyrazit na několikadenní výlet, kde budete mít veškerý komfort na dosah. Možnosti jsou nepřeberné.
Naše dodávky Marco Polo Activity
Prohlédněte si naše vozy Mercedes-Benz Marco Polo Activity a zjistěte dostupnost pro váš termín. Vůz je samozřejmě možno rovnou objednat. Pokud máte zájem se na něco zeptat, upřesnit si něco, neváhejte nás kontaktovat.

Zeptejte se nás na cokoliv co vás zajímá ohledně Mercedes-Benz Marco Polo. Využijte kontaktního formuláře a my vám rádi odepíšeme nebo zavoláme. Nezáleží zda jde jen o konzultaci nebo přímo rezervaci.

 

 
Mgr. Tomáš Hušek
+420 605 771 640
 
 

© 2024 EU STANDARD s.r.o., PRAHA     Podmínky užití